content
Kargo & Teslimat Şartları

Kargo Ve Teslimat Şartları

 

Kargo ücreti Alıcı tarafından ödenir.İade işlemlerinde ürün hasarlı vs. değil ise kargo ücreti yine alıcıya aittir.

 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler  kargo şirketleri tarafından size ulaştırılacaktır. Kargo Takibini, ürün kargoya verildikten sonra size ulaşan kargo numarasıyla yapabilirsiniz. Ölçü, renk vb. ihtiyari nedenlerle Ürün değişimi yapılan ürünlerde ve iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Pazartesi - Cuma saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz en geç 24 saat içinde, Cuma günleri saat 15:00'ten sonra veya hafta sonları verilen siparişler ise takip eden Pazartesi günü kargoya verilir. Ürün açıklamasında gönderim tarihi hakkında herhangi bir özel not bulunduğu koşullarda açıklamada belirtilen gönderim süresini dikkate alınız.  

 

Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar ! 

 

Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişler genel olarak anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO  firması tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Bu durumda, ürünün depomuzdan sevkinden itibaren süreç kargo firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek yırtılma, delinme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır.

 

a. Ürün teslimatında size ulaşan paket adedi ile lojistik firması nakliye faturasında belirtilen paket adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer paket sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız ve konu ile ilgili tarafımıza bilgi maili atınız.

 

b. Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağınız paketlerin üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız ve konu ile ilgili tarafımıza bilgi maili atınız.

 

Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zarardan direkt olarak sorumlu olacaklardır.